קורסים

הקורסים מתקיימים בעברית או באנגלית, בישראל או בחו"ל.

  

עו"ד אופיר צומן בהשקת מועדון הדיבייט באונ' הפתוחה                         עו"ד אופיר צומן בקורס פיתוח מנהלים

 

קורס אמנות הפרזנטציה והשכנוע - הקורס השלם  

קורס חווייתי ויישומי במיוחד. הקורס מבטיח למשתתפיו שדרוג משמעותי של מיומנות הפרזנטציה והשכנוע שלהם במגוון מצבי פרזנטציה: הופעה מול קהל, הדרכה, הופעה בתקשורת, נאום, הסברה, שכנוע, משא ומתן, גיוס כספים, שיווק עצמי, ראיונות עבודה, שירות, מכירות, ניהול ומנהיגות.  

תכני הקורס כוללים: מודלים שיטתיים ומובנים להכנה ולביצוע של פרזנטציה אפקטיבית, עקרונות מדעיים ושיטתיים להעברת מסרים אפקטיבית, כללי שפת גוף, שיטות התכוננות לפרזנטציה ויצירת רושם ראשוני, שימוש נכון בחושים וברגש, ארגון אפקטיבי של המסר, טיפים להתמודדות עם פחד קהל ולטיפול אסרטיבי בהתנגדויות, כללי הפסיכולוגיה של השכנוע, שימוש יעיל בכוחות הפועלים במשא ומתן, שימוש בכללי הרטוריקה והדיבייט, עקרונות להופעה בתקשורת ולהסברה, טכניקת נאום ה 30 שניות, שיפור הכריזמה, דוגמאות אקטואליות, סרטים, סימולציות מצולמות בוידאו, משוב אישי, הצגת פרזנטציה מסכמת, קובץ לכל משתתף עם הסימולציות שלו ותעודת סיום קורס.  

הקורס הוא מודולרי וניתן להתאמה לקהלים הומוגניים כגון: מנהלים בכירים, קצינים בכירים, מרצים באקדמיה, עורכי דין, אנשי מכירות ושירות, אנשי שיווק, צוערים, מדריכים, מורים, פוליטיקאים, נציגי הסברה, דוברים, מגייסי כספים, סטודנטים וכו'.

  

קורס פיתוח מנהלים

קורס פרקטי וחווייתי המורכב מרצף סדנאות יישומיות בנות יום אחד או יומיים במגוון נושאים, כשכל סדנה עומדת בפני עצמה אך גם מתחברת לשאר הסדנאות בקורס ומשלימה אותן. הקורס הוא מודולרי ומאפשר לארגון לבחור את נושאי הסדנאות הרלוונטיים לצרכיו. נושאי הסדנאות הינם:

  • סדנת אמנות הפרזנטציה.
  • סדנת אמנות השכנוע והמשא ומתן.
  • סדנת שיווק עצמי.
  • סדנת אמנות הדיבייט והמסר המילולי.
  • סדנת התמודדות עם פחד קהל וטיפול אסרטיבי בהתנגדויות.
  • סדנת ניהול זמן ואפקטיביות אישית.
  • סדנת פסיכולוגיה אנושית אתיקה וטבע האדם.
  • סדנת כריזמה מנהיגות ושכנוע.
  • סדנת חשיבה יצירתית.

 לפירוט תכני כל סדנה ניתן להכנס ל"סדנאות" בתפריט העליון בעמוד הבית או להקליק כאן.

 

קורס מנהלי הדרכה

קורס חווייתי ויישומי המשלב אקדמיה ופרקטיקה. הקורס מבטיח למשתתפיו מידע מעודכן וכלים פרקטיים רבים לשדרוג משמעותי של הבנת תחום ההדרכה לצד שדרוג משמעותי של ביצועי מחלקת ההדרכה בארגון.  

תכני הקורס כוללים: תפיסת תפקידו של מנהל ההדרכה, אתיקה כבסיס להדרכה, תיאוריות הוראה ולמידה מרכזיות, מושגים וכלים שיטתיים בתחום הפסיכולוגיה של ההדרכה, איתור צורכי הדרכה, גישות ומודלים לפיתוח ולכתיבה של מערכי הדרכה, שימוש בטכנולוגיה בהדרכה, שיטות להערכת אפקטיביות ההדרכה, פיתוח אפקטיבי של מנהלים ועובדים, ארגון לומד, שינוי ארגוני, מנהיגות כריזמטית בניהול צוותי הדרכה, תוכנית הדרכה שנתית, פרזנטציה אפקטיבית, הקמת מחלקת הדרכה, שיווק עצמי ושיווק מחלקת ההדרכה, שכנוע ומשא ומתן, שפת גוף, טיפול אסרטיבי בהתנגדויות, התמודדות עם פחד קהל, עקרונות בשירות לקוחות פנים וחוץ ארגוניים, ניהול זמן, כתיבה והטמעה של קוד אתי בארגון. הקורס כולל דוגמאות, דיונים, סרטים, סימולציות מצולמות בוידאו, משוב אישי, פרוייקט יישומי מסכם, קובץ לכל משתתף עם הסימולציות שלו, הרצאות אורח של מנהלי הדרכה מארגונים מובילים בישראל (בתיאום מראש) ותעודת סיום קורס.

 

 

לפרטים נוספים על קורסים – צור קשר

        

אברהם שמחי 3 רחובות
נייד 054-6536111
משרד 08-9453582
פקס 08-9453603
ofir@ofirtzuman.com