top of page

משובים

פרזנטציה וכריזמה

יניב פרץ

מנהל הדרכה eci

כמנהל הדרכה בחברת ECI נעזרתי רבות בשירותיו של אופיר צומן בתחום קורסי הדרכה, הן למדריכים בארץ והן למדריכים משאר משרדי החברה בעולם. העבודה עם אופיר החלה הרבה לפני הקורס. אופיר ביקש להיפגש עם המדריכים, להכיר אותם מעט וכל זאת על מנת לתפור קורס לאנשים ולא קורס מהמדף. אופיר הביא עימו סגנון צעיר וחדש עם המון תרגולים והתנסויות. כל מדריך צולם במהלך הקורס בכל תרגול שעשה ובסיום הקורס קיב דיסק המכיל את כל ההתנסויות. לאחר מספר הצלחות עם מדריכים בארץ הצעתי לאופיר לבצע קורס דומה לכל המדריכים שלי משאר המשרדים בעולם. יש לציין שזו הייתה הצלחה מסחררת, למרות פערי התרבות (סין, פיליפינים, צרפת, גרמניה, רוסיה, ישראל) הקורס היה מעולה ועד היום מדברים עליו טובות

טל

אני יכול להגיד בכנות ובשמחה שהזמן שביליתי כתלמיד בקורס שלך היה מהמשמעותיים שביליתי כתלמיד איפושהו.

מני

תודה רבה על הכל אופיר - המקצועיות, האכפתיות, האנושיות וההקשבה שלך. גם איש מקצוע גדול וגם אדם גדול.

מיכאל

אופיר כריזמטי ומצליח להחזיק אותי קשוב במשך 4 שעות, דבר שאני לא יכול להגיד על אף מרצה אחר שהיה לי.

זיוה

מודה על הזכות שנפלה בחלקי להשתתף בקורס שהנחית באו"פ בנושא אמנות הפרזנטציה. בכל סוף מפגש, חיכיתי כבר למפגש הבא. היה כיף מדהים, מלמד ומעצים!!!

משה קסטרו

מפקד פיתוח הדרכה, בה'ד 20 צה'ל

ההרצאה הייתה מעולה ובהחלט ענתה על הציפיות, היו תגובות נפלאות לאחר ההרצאה, מפתח הדרכה במגמה שלי שהשתתף בלא מעט ימי עיון והרצאות טען שזו ההרצאה הטובה ביותר שנחשף אליה...

מיטב

מאושרת שנרשמתי לקורס הזה ואמליץ עליו ככל שאוכל.

נאוה

אופיר הביא מקצועיות ורצינות יוצאות דופן לקורס. הועשרתי בכלים ישומיים רבים ולמדתי המון. אופיר סוחף ומעורר השראה. לא ציפיתי שאשכיל ואהנה כל כך מהלמידה.

אדוה

הקורס איתך הוא לא רק למידה אלא חוויה. כל העולם שלי מאז הוא פרזנטציה.

מדגם משובי מנהלי הדרכה ומשתתפים בסדנאות פרזנטציה וכריזמה
פיתוח מנהלים
מדגם משובי מנהלי הדרכה ומשתתפים בסדנאות פיתוח מנהלים

שירן

מנהלת הדרכה

המשתתפים היו מרוצים מעל ומעבר מכל מפגש מולך, ומאוד אוהבים אותך ואת שיטת העברת החומר הנלמד. אשמח לעדכן אותם בהרצאות שלך, אתר, עדכונים וכו' כדי לשמור על החיבור המופלא הזה ביניכם.

אמרת

מנהלת הדרכה

השארנו בקורס בכוונה משבצת חסרה כדי לראות מה יהיו הבקשות של המשתתפות, והן כולן פה אחד ביקשו עוד הרצאה שלך.

חגי

מנהל שיווק

7 שנים אחרי, החומר שהסברת בקורס נשאר ברובו, אז רציתי להגיד לך המון המון תודה.

משה

מרצה באוניברסיטה

עברתי שתי סדנאות שלך באוניברסיטה והן פשוט חללו מהפכה בהוראה שלי. לא רק שהשיעורים הרבה יותר מובנים, אלא גם אני וגם הסטודנטים נהנים ביחד. וכל זה מבלי שהקלתי בדרישות הקורס, או שהמבטא שלי נעלם

יעל

מנהלת הדרכה

כמו שהבטחנו זו לזו... נעביר הצלחות, המלצות, כדי שכולם ירוויחו... השנה שלבנו במערך ההדרכה את עו"ד אופיר צומן. הנושאים שלו הם בעיקר פרזנטציה, גם שיווק אישי, ניהול זמן, יצירתיות...(גם אם כבר העברתם נושאים אלה, תאמינו לי...סגנון מליגה אחרת...) הוא העביר מפגשים חד-פעמיים, גם השתלמות תהליכית של  כ - 30 שעות. הוא מקצוען, נותן משוב בונה ורגיש, מלא אנרגיה, ידע ממוקד ומקצועי, אווירה מצוינת. קיבלנו משובים מעולים מכל מי שנכח במפגשים איתו. מאד מומלץ.

איגור

מהנדס

ברצוני להביע תודה על ארבע השעות החשובות בחיי. למדתי ממך המון ומקווה ללמוד ממך עוד.

ליהי

מנהלת עסק עצמאי

אני מאוד שמחה שלקחתי חלק בקורס, למדתי המון לחיים ולעסק בפרט. הקורס הועבר בצורה מרתקת, המצגות היו מושקעות ומעניינות, הדוגמאות, הסיפורים והטיפיים האישיים. תודה רבה!

מנטורינג

ד"ר אסף מליח

מומחה לטרור איסלמי

הגעתי לעו"ד אופיר צומן כדי שיכין אותי לראיון עם אושרת קוטלר בערוץ 10. טרם הַגַעתי לאופיר, שום דבר לא הכין אותי לראיון טלוויזיוני ולהתרגשות שנלווית אליו. בשני המפגשים עם אופיר ניתחנו לעומק את הנושאים שצפויים לעלות בראיון, שאלנו את השאלות, עשינו סימולציה של ראיון בשידור חי, למדתי כיצד לשלוט בטון הדיבור, תנועות הידיים, כיצד לשבת, מתי להתלהב ומתי לא ועוד כהנה וכהנה. הדברים הקטנים שלא שמתי לב אליהם פתאום קיבלו חשיבות רבה. ניכר שאופיר מנוסה ומקצוען אמיתי. אין לי ספק שלשני המפגשים אצל אופיר היה חלק חשוב בהצלחת הראיון. שווה כל רגע.

עידו ג.

מנהל בתחום איכות הסביבה

נפגשתי עם עו"ד אופיר צומן לקראת דיוני שכר שעמדתי לעבור בחברה שבה אני עובד. בפגישה קצרה ועניינית אופיר עזר לי להבהיר ולהתמקד במטרות שלי, ב"מה בדיוק אני רוצה להשיג". אופיר הסביר לי איך לגשת לדיון באופן שיטתי ומובנה ולהציג באופן משכנע את טענותיי. בתור אדם שקשה לו "למכור את עצמו" ולדבר בשבחו, אופיר עזר לי לגשת לנושא באופן ענייני וכזה שארגיש בו בנוח. בנוסף לרמה המקצועית הגבוהה, אופיר הוא אדם נעים ואינטליגנטי. הפגישה הייתה באווירה נעימה נינוחה ואפשרה פתיחות אמיתית. התוצאות מדברות בעד עצמן, קיבלתי תוספת משמעותית לשכר והצלחתי להניע כמה רעיונות שהיו לי ליוזמות חדשות בחברה.

אורלי ק.

מנכ"לית עמותה

אופיר היקר, המון תודה על הליווי. זה נכס שיש מישהו מקצועי כמוך שמבין עניין! נתת לי המון כיוון ושיטה - אך מעל הכל והכי חשוב לי אישית - השראה! אלפי תודות.

מדגם משובי מודרכים
אתיקה וקוד אתי
מדגם משובי המשתמשים במודל קבלת ההחלטות המוסריות

אפליקציה נהדרת ועוזרת! השתמשתי בה לקבלת החלטה אחרת והיא עזרה לי

האפליקציה ידידותית, פשוטה ומובנת

כלי מצוין להתמודד עם דילמות מוסריות שמנהלים חווים ביומיום שלהם

בהחלט כלי מעשי יום יומי. בוודאי אשתמש בה בעתיד

העבודה עם האפליקציה מאפשרת פרספקטיבות נוספות שלא עלו בדעתי וגורמת לי לישון טוב יותר עם ההחלטה

ככל שהתקדמתי עם האפליקציה כך גדל הפער בין הפעולה שנקטתי בזמן אמת לבין מה שהיה מוסרי יותר לעשות, וכך בהלימה גדלה הבושה העצמית

הטרדה מינית

מירב שייביץ

מנהלת הדרכה, שטראוס

חברת שטראוס עובדת עם אופיר צומן מזה כמה שנים בעיקר בתחום הטרדה מינית. העבודה מול אופיר היא תמיד ללא רבב - המקצוענות המוחלטת שלו בתחום, רמת השירות שלו כספק, יכולות הפרזנטציה והעברת המסרים בהדרכות, המחויבות שלו ושיתוף הפעולה היו תמיד ולעולם מצויינים! המשובים שקיבלנו בכל ההדרכות, סדנאות והרצאות שלו - היו מעולים. אנחנו ממליצים על עו"ד אופיר צומן להדרכה מכל סוג, בפה מלא ובאחריות מלאה. מחלקת הדרכה-שטראוס ישראל.

דפנה שלי

סמנכלית משאבי אנוש Protalix

אופיר שלום, היום העברת אצלנו הדרכה בנושא מניעת הטרדה מינית לכ - 150 עובדי החברה. ההדרכה הייתה מקצועית ומשובחת. התכנים היו מדוייקים, המסרים היו חדים וברורים, הזמן טס, הקהל השתתף, התעניין והיה מרותק. הצלחת לארוג למידה, חינוך והנאה באומנות מרשימה. במסגרת תהליך בחירת מרצה להדרכה, שמעתי לא מעט אנשים שמעבירים הרצאות בתחום. אני חושבת שאתה מייצג סקלה אחרת ומברכת על כך. תודה!

יערית קצב

מנהלת משאבי אנוש המכללה להנדסה sce

אופיר היקר, בסיום ההרצאות בנושא מניעת הטרדה מינית, התבהר מה שידענו מראש - אתה הבחירה הנכונה! כשבעברנו הרבה הרצאות בנושא כל כך טעון, גילינו שזה יכול להיות גם מאוד מעניין, ושאין עוד מי שיכול להעביר את המסר בצורה טובה, מעשירה, מעניינת, מבדרת וזכירה כמוך. תודה על מקצועיות ללא פשרות!

דקלה הרוניאן

סמנכלית משאבי אנוש והדרכה רשת הולנדיה

אני שמחה להמליץ על ההדרכה המקוונת של עו"ד אופיר צומן בנושא מניעת הטרדה מינית בארגונים. לאחרונה הארגון שלנו סיים לעשות שימוש בהדרכה הזו. הפידבקים של האנשים שלנו היו מאוד מאוד טובים - גם על רמת העניין, על אופן ההעברה. ההרצאה היתה מאוד מאוד מעניינת, מלמדת, מלווה בהרבה מאוד דוגמאות. גם תפעול המערכת מאוד נוח ומאוד קל לכל אחד מהמשתמשים שלנו. עו"ד אופיר צומן הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה, ממש מצליח להעביר את ההרגשה שאנחנו בהרצאה רגילה לכל עניין ודבר, עם המון כריזמה, המון חן, ומקצועיות רבה. גם העלויות מאוד מאוד נוחות לארגונים. הייתי ממליצה לכם לעשות שימוש בהדרכה המקוונת וליהנות מהדרכה יוצאת דופן.

אורית פרץ

מנהלת ביה"ס להדרכה yescool בחברת yes

אופיר היקר שלום, ברצוני להודות לך על הדרכת מנהלי חברת yes בשנת 2009 בנושא מניעת הטרדה מינית. נראה שהצלחת לעמוד באתגר של יצירת עניין ועומק בהדרכת "סחבק תוריד ת'ידיים" והמנהלים ציינו כי זו ההדרכה המרתקת והמעניינת ביותר שהם זכו להשתתף בה בנושא מניעת הטרדה מינית. תודה על השילוב הנדיר של מקצוענות בתחום זה ויכולת הנחייה מצויינת ומרתקת, וכל אלו יחדיו הביאו לכדי העלאת המודעות הארגונית בנושא.

מדגם משובים מהדרכות למניעת הטרדה מינית בארגונים
משובי משתתפים בקורסי פרזנטציה ושיווק עצמי
אלי
גילי
נאורה
אפרת
טל
עמית
bottom of page