הדרכות וייעוץ אונליין

סדנאות קבוצתיות בזום (בעברית ובאנגלית​)
 
פיתוח מנהלים, התמודדות עם פחד קהל ועם התנגדויות, הכנה לראיונות עבודה, הופעה מול קהל ובתקשורת, גיוס כספים, בניית מערכי הדרכה, דיבייט וטיעון, שיווק ומיתוג אישי, מנהיגות כריזמטית, מוטיבציה, כתיבה שיווקית, אפקטיביות אישית ניהול זמן ואושר, קבלת החלטות, אתיקה וקוד אתי, מניעת הטרדה מינית, יצירת סביבת עבודה בטוחה ומכבדת, ועוד.
סדנאות חדשות למרצים, מדריכים ומורים על פרזנטציה אפקטיבית בעידן הלמידה מרחוק
טיפים וכלים פרקטיים לשיפור אפקטיביות ההדרכה מרחוק, לשימוש חכם בכלים טכנולוגיים וליצירת מוטיבציה ללמידה בקרב התלמידים. 
 

הדרכות אישיות ומנטורינג בזום (בעברית ובאנגלית)

הדרכה אישית ומנטורינג בנושא: הכנה לראיונות עבודה, גיוס כספים ומכירות, הופעה מול קהל, הופעה בתקשורת, התמודדות עם פחד קהל, טיפול בהתנגדויות, משא ומתן, שיווק ומיתוג אישי, בניית מערכי הדרכה והרצאות, מנהיגות כריזמטית והשפעה, אפקטיביות אישית וניהול קריירה, סימולציות פרזנטציה, ועוד.
הרצאה אונליין למניעת הטרדה מינית (החלופה הטובה ביותר ללומדות)
 
מוזמנים להתקדם לדור הבא של ההדרכות למניעת הטרדה מינית בארגון - הרצאת האונליין החדשה והראשונה בישראל למניעת הטרדה מינית.
מצד אחד יש בה את כל היתרונות התפעוליים של לומדה - היא חסכונית בעלויות וקלה מאוד לתפעול.
מצד שני היא מתקנת ומשדרגת משמעותית את כל החסרונות ההדרכתיים של לומדה - העובדים צופים בהרצאה חיה, חווייתית ומעודכנת של עו"ד מומחה בחוק (שבמקרה מתמחה גם בפרזנטציה 😀).
 
ההרצאה כוללת הסברים בהירים, דוגמאות, אנלוגיות וסרטים, שממחישים ומטמיעים היטב את המסרים החשובים ביותר בקרב כל העובדים בארגון. צפו כאן למטה בסרטון קצר בן 2 דק' המדגים את הרצאת האונליין -
 
קורס אונליין חדש - הכנה לראיונות עבודה ומכרזים ארגוניים פנימיים (יעלה בקרוב...)
קורס-תכל'ס חדש ויוצא דופן, שיעזור לכם להגיע מוכנים לראיון העבודה ולקבל את התפקיד שרציתם. הקורס כולל שמונה שיעורים קצרים שבהם תלמדו למעלה מ - 60 כלי עבודה שיטתיים, המוסברים באופן פשוט, בהיר ומעניין, באמצעות דוגמאות רבות, סיפורי מקרים מהשטח, אנלוגיות, תרגילים וסימולציות.
 
הרצאות מצולמות לארגונים (ההרצאות נכתבות, מצולמות ונערכות במיוחד על פי צורכי הארגון)
ההרצאות המצולמות מיועדות להדרכת כלל העובדים בארגון, בארץ ובחו"ל, במגוון תכנים כגון: הטמעת קוד אתי ותוכניות אכיפה, לימוד מיומנויות, הדרכה על מערכות חדשות, ועוד. השירות המקצועי כולל: כתיבת תסריט, צילום, עריכה, הגשה פרונטלית, קריינות ועיצוב.
לצפיה בדוגמה של הרצאה מצולמת, צור קשר עם אופיר.
 
השכרת אולפן צילום מקצועי ומאובזר לכל מטרה
האולפן כולל: מצלמות וידאו וסטילס, חצובות, עמודי תאורה, טלפרומפטר עם שלט, מסכי-רקע בארבעה צבעים (כולל מסך ירוק) ומיקרופון סנייזר. במידת הצורך מעמיד האולפן לרשות השוכרים גם צלם, עורך, ומנטור-פרזנטציה (הדרכה אישית להופעה בתקשורת, לעמידה מול מצלמה, להכנת סרטונים שיווקיים ליוטיוב ופייסבוק, ועוד).
שדרוג מקצועי של שקופיות ומצגות
 
אתם שולחים אלינו את המצגות הקיימות שלכם (אלה שיש בהן המון מילים ומעט אסתטיקה...), ומקבלים אותן חזרה משודרגות פעמיים: גם מעוצבות ואסתטיות וגם ערוכות לפי כללי הפרזנטציה האפקטיבית.
משוב מקצועי על פרזנטציות מצולמות
 
אתם שולחים לנו סרטוני פרזנטציה של עצמכם, ומקבלים מאיתנו פידבק כתוב מקצועי ויסודי עם רשימת טיפים וכלים פרקטיים לשדרוג משמעותי של הפרזנטציה והשכנוע.
כתיבה שיווקית של תכנים (אתרים, מאמרים, פוסטים, בלוגים, ספרים וכו')
 
אתם שולחים לנו את מטרת התוכן השיווקי שלכם (למשל: מכירת מוצרים או שירותים, מיתוג עצמכם כאוטוריטה מקצועית וכו') ואת קהל היעד שאליו אתם פונים, ואנחנו מנסחים לכם טקסט שיווקי מדוייק, ממוקד, אטרקטיבי ואפקטיבי.
הפקת אלבום תמונות וסרטים משפחתי: סבים, הורים, ילדים, נכדים
 
אתם שולחים לנו את מטרת הפנטזיה המשפחתית שלכם (למשל: הוקרה להורים מופלאים, הפתעה לילדים או לנכדים, הנצחת סבים אהובים וכו'). אנחנו בונים ביחד איתכם את הקונספט של האלבום (למשל: אלבום וירטואלי עם סרטים ותמונות, אלבום פיזי עם תמונות וברכות כתובות וכו'), מקבלים מכם חומרים כתובים ומצולמים קיימים, ואם צריך גם מגיעים אליכם הביתה לצלם ולראיין קצת בעצמנו. בסיום התהליך אתם מקבלים מאיתנו את הפנטזיה שלכם ארוזה כאלבום משפחתי, שהוא מתנה מרגשת לדורי דורות.
להדרכות וייעוץ אונליין
צור קשר עם אופיר.
 

© 2019, כל הזכויות שמורות לעו״ד אופיר צומן