top of page

הדרכות וייעוץ אונליין

סדנאות קבוצתיות בזום (בעברית ובאנגלית​)
הדרכות קבוצתיות
פיתוח מנהלים, התמודדות עם פחד קהל ועם התנגדויות, הכנה לראיונות עבודה, הופעה מול קהל ובתקשורת, גיוס כספים, בניית מערכי הדרכה, דיבייט וטיעון, שיווק ומיתוג אישי, מנהיגות כריזמטית, מוטיבציה, כתיבה שיווקית, אפקטיביות אישית ניהול זמן ואושר, קבלת החלטות, אתיקה וקוד אתי, מניעת הטרדה מינית, יצירת סביבת עבודה בטוחה ומכבדת, ועוד.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 4.jpg
אופיר צומן - הדרכה אונליין 3.jpg
סדנאות חדשות למרצים, מדריכים ומורים על פרזנטציה אפקטיבית בעידן הלמידה מרחוק
טיפים וכלים פרקטיים לשיפור אפקטיביות ההדרכה מרחוק, לשימוש חכם בכלים טכנולוגיים וליצירת מוטיבציה ללמידה בקרב התלמידים. 
הדרכות אישיות

הדרכות אישיות ומנטורינג בזום (בעברית ובאנגלית)

הדרכה אישית ומנטורינג בנושא: הכנה לראיונות עבודה, גיוס כספים ומכירות, הופעה מול קהל, הופעה בתקשורת, התמודדות עם פחד קהל, טיפול בהתנגדויות, משא ומתן, שיווק ומיתוג אישי, בניית מערכי הדרכה והרצאות, מנהיגות כריזמטית והשפעה, אפקטיביות אישית וניהול קריירה, סימולציות פרזנטציה, ועוד.
הדרכה אישית
אופיר צומן - הדרכה אונליין 2.jpg
הרצאה אונליין למניעת הטרדה מינית (החלופה הטובה ביותר ללומדות)
הרצאה למניעת הטרדה מינית
מוזמנים להתקדם לדור הבא של ההדרכות למניעת הטרדה מינית בארגון - הרצאת האונליין החדשה והראשונה בישראל למניעת הטרדה מינית.
מצד אחד יש בה את כל היתרונות התפעוליים של לומדה - היא חסכונית בעלויות וקלה מאוד לתפעול.
מצד שני היא מתקנת ומשדרגת משמעותית את כל החסרונות ההדרכתיים של לומדה - העובדים צופים בהרצאה חיה, חווייתית ומעודכנת של עו"ד מומחה בחוק (שבמקרה מתמחה גם בפרזנטציה 😀).
 
ההרצאה כוללת הסברים בהירים, דוגמאות, אנלוגיות וסרטים, שממחישים ומטמיעים היטב את המסרים החשובים ביותר בקרב כל העובדים בארגון. צפו כאן למטה בסרטון קצר בן 2 דק' המדגים את הרצאת האונליין -
ראיונות עבודה
קורס אונליין חדש - כלים פרקטיים לראיונות עבודה ומכרזים ארגוניים פנימיים 
קורס-תכל'ס חדש ויוצא דופן, שיעזור לכם להגיע מוכנים לראיון העבודה ולקבל את התפקיד שרציתם. הקורס כולל שמונה שיעורים קצרים שבהם תלמדו למעלה מ - 60 כלי עבודה שיטתיים, המוסברים באופן פשוט, בהיר ומעניין, באמצעות דוגמאות רבות, סיפורי מקרים מהשטח, אנלוגיות, תרגילים וסימולציות. 
לצפיה בטעימה מהקורסhttps://youtu.be/Rx66xt0kZ7Q.
להרשמה לקורסhttps://meshulam.co.il/s/e02d1dca-3ec8-94df-c2da-532e77259461 
אופיר צומן - הדרכה אונליין 6.jpg
הרצאות מצולמות
הרצאות מצולמות לארגונים (ההרצאות נכתבות, מצולמות ונערכות במיוחד על פי צורכי הארגון)
ההרצאות המצולמות מיועדות להדרכת כלל העובדים בארגון, בארץ ובחו"ל, במגוון תכנים כגון: הטמעת קוד אתי ותוכניות אכיפה, לימוד מיומנויות, הדרכה על מערכות חדשות, ועוד. השירות המקצועי כולל: כתיבת תסריט, צילום, עריכה, הגשה פרונטלית, קריינות ועיצוב.
לצפיה בדוגמה של הרצאה מצולמת, צור קשר עם אופיר.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 7.jpg
השכרת אולפן
השכרת אולפן צילום מקצועי ומאובזר לכל מטרה
האולפן כולל: מצלמות וידאו וסטילס, חצובות, עמודי תאורה, טלפרומפטר עם שלט, מסכי-רקע בארבעה צבעים (כולל מסך ירוק) ומיקרופון סנייזר. במידת הצורך מעמיד האולפן לרשות השוכרים גם צלם, עורך, ומנטור-פרזנטציה (הדרכה אישית להופעה בתקשורת, לעמידה מול מצלמה, להכנת סרטונים שיווקיים ליוטיוב ופייסבוק, ועוד).
אופיר צומן - הדרכה אונליין 8.jpg
אופיר צומן - הדרכה אונליין 9.jpg
שדרוג מקצועי של שקופיות ומצגות
שדרוג מקצועי של שקופיות ומצגות
אתם שולחים אלינו את המצגות הקיימות שלכם (אלה שיש בהן המון מילים ומעט אסתטיקה...), ומקבלים אותן חזרה משודרגות פעמיים: גם מעוצבות ואסתטיות וגם ערוכות לפי כללי הפרזנטציה האפקטיבית.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 10.jpg
משוב מקצועי על פרזנטציות מצולמות
משוב מקצועי על פרזנטציות מצולמות
אתם שולחים לנו סרטוני פרזנטציה של עצמכם, ומקבלים מאיתנו פידבק כתוב מקצועי ויסודי עם רשימת טיפים וכלים פרקטיים לשדרוג משמעותי של הפרזנטציה והשכנוע.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 5.jpg
כתיבה שיווקית של תכנים (אתרים, מאמרים, פוסטים, בלוגים, ספרים וכו')
כתיבה שיווקית
אתם שולחים לנו את מטרת התוכן השיווקי שלכם (למשל: מכירת מוצרים או שירותים, מיתוג עצמכם כאוטוריטה מקצועית וכו') ואת קהל היעד שאליו אתם פונים, ואנחנו מנסחים לכם טקסט שיווקי מדוייק, ממוקד, אטרקטיבי ואפקטיבי.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 5.jpg
הפקת אלבום תמונות וסרטים משפחתי: סבים, הורים, ילדים, נכדים
אלבום משפחתי
אתם שולחים לנו את מטרת הפנטזיה המשפחתית שלכם (למשל: הוקרה להורים מופלאים, הפתעה לילדים או לנכדים, הנצחת סבים אהובים וכו'). אנחנו בונים ביחד איתכם את הקונספט של האלבום (למשל: אלבום וירטואלי עם סרטים ותמונות, אלבום פיזי עם תמונות וברכות כתובות וכו'), מקבלים מכם חומרים כתובים ומצולמים קיימים, ואם צריך גם מגיעים אליכם הביתה לצלם ולראיין קצת בעצמנו. בסיום התהליך אתם מקבלים מאיתנו את הפנטזיה שלכם ארוזה כאלבום משפחתי, שהוא מתנה מרגשת לדורי דורות.
אופיר צומן - הדרכה אונליין 5.jpg
להדרכות וייעוץ אונליין
צור קשר עם אופיר.
צרו קשר
bottom of page